Het volledige speelschema:                            en MEER

8 juni: Polen - Griekenland (Warschau, 18.00 uur)       1-1, Rusland - Tsjechië (Wroclaw, 20.45).        4-1

9 juni: Nederland - Denemarken (Charkov, 18.00)       0-1, Duitsland - Portugal (Lviv, 20.45)       1-0.

10 juni: Spanje - Italië (Gdansk, 18.00)       1-1, Ierland - Kroatië (Poznan, 20.45)       1-3.

11 juni: Frankrijk - Engeland (Donetsk, 18.00)       1-1, Oekraïne - Zweden (Kiev, 20.45)       2-1.

12 juni: Griekenland - Tsjechië (Wroclaw, 18.00)       1-2, Polen - Rusland (Warschau, 20.45)       1-1.

13 juni: Denemarken - Portugal (Lviv, 18.00)       2-3, Nederland - Duitsland (Charkov, 20.45)       1-2.

14 juni: Italië - Kroatië (Poznan, 18.00)       1-1, Spanje - Ierland (Gdansk, 20.45)       4-0.

15 juni: Frankrijk - Oekraïne(Donetsk, 18.00 REGEN en ONweer)       2-0, Zweden - Engeland (Kiev, 20.45)       2-3,

16 juni: Griekenland - Rusland (Warschau, 20.45)       1-0, Tsjechië - Polen (Wroclaw, 20.45)       1-0.

17 juni: Portugal - Nederland (Charkov, 20.45)     2-1, Denemarken - Duitsland (Lviv, 20.45)       1-2.

18 juni: Kroatië - Spanje (Gdansk, 20.45)       0-1, Italië - Ierland (Poznan, 20.45)       2-0.

19 juni: Zweden - Frankrijk (Kiev, 20.45)       2-0, Engeland - Oekraïne (Donetsk, 20.45)       1-0.                                                                    NOS officiŽel


21 juni: kwartfinale 1A TsechiŽ- 2B Portugal (Warschau, 20.45)       0-1.

22 juni: kwartfinale 1B Duitsland- 2A Griekenland (Gdansk, 20.45)       4-2.

23 juni: kwartfinale 1C Spanje- 2D Frankrijk (Donetsk, 20.45)       2-0.

24 juni: kwartfinale 1D Engeland- 2C ItaliŽ (Kiev, 20.45)       0-0, na strafschoppen 3-4.


27 juni: halve finale Portugal - Spanje (Donetsk, 20.45)       0-0, na strafschoppen 2-4.

28 juni: halve finale Duitsland - ItaliŽ (Warschau, 20.45)       1-2.

1 juli: finale Spanje - ItaliŽ (Kiev, 20.45)       - .                                                    Op naar.....

Klik hier om naar de vorige pagina te gaan